Політика конфіденційності

Нам дуже важливо захистити Ваші персональні дані. Ми зобов’язуємося захищати приватність осіб, які відвідують наш Веб-сайт і використовують наші онлайн-інструменти. У даній Політиці конфіденційності (далі – Політика) ми хочемо розповісти Вам про порядок збору, обробки та використання персональних даних.

Будь ласка, зверніть увагу, що Ви приймаєте цю Політику конфіденційності в разі перегляду Веб-сайту або його використання іншим чином, незалежно від того, чи попросять Вас дати додатковий дозвіл під час використання Веб-сайту. Ознайомлення з цією політикою конфіденційності є виключно Вашою відповідальністю.

1. Інформація, яку ми збираємо

1.1. Під час використання Веб-сайту, Ви можете прийняти рішення про надання нам певної інформації про Вас, заповнюючи онлайн-форми, реєструючись на нашому Веб-сайті, роблячи замовлення, звертаючись до нас та ін. Видами персональної інформації, яку Ви можете нам надати, можуть бути, без обмеження, контактна інформація (адреса, електронна пошта, номер телефону), ім’я користувача і особисті вподобання, інтереси та використання різних продуктів і послуг, зміст комунікації з нами. Для доступу на Веб-сайт Ви не зобов’язані надавати перелічені вище персональні дані, проте в такому випадку деякі функції можуть бути Вам недоступні.

1.2. Відразу після того, як Ви зайшли на сайт, ми можемо автоматично отримати деяку інформацію, яка може бути використана для Вашої ідентифікації, наприклад, номер домену, IP-адреса Вашого комп’ютера, вид використовуваного Вами браузера, операційної системи і платформи, технічна інформація, інформація про географічне місцезнаходження під час відвідування Веб-сайту (тривалість перебування, популярні продукти, час відгуку сторінки, шляхи навігації, а також інформація про час, частоту і спосіб використання послуги Вами та ін.). Ми можемо використовувати таку інформацію окремо або в сукупності, для технічного управління нашим Веб-сайтом, аналітичної системи відстеження, досліджень і розробок. Мета такої обробки – моніторинг та поліпшення нашого Веб-сайту та послуг.

2. Обробка персональних даних

Ми захищаємо Ваші дані, обмежуючи доступ до Ваших даних тільки особами, які повинні мати до них доступ для здійснення або спрощення операцій між Вами і нами, або особами, які з інших причин повинні виконувати дії, описані в даному розділі.

2.1. Ми можемо обробляти Вашу інформацію, яка вказана у Вашому профілі на нашому Веб-сайті. Дані профілю можуть містити Ваше ім’я, адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, фото профілю, стать, дату народження, сімейний статус, інтереси та хобі, дані про освіту і місце роботи. Ми свідомо не збираємо інформацію про осіб молодше 18 років. Дані профілю можуть бути оброблені для надання Вам можливості використання та моніторингу нашого Веб-сайту та послуг, створення Вашого особистого профілю і управління ним, роботи з Веб-сайтом, надання наших послуг, забезпечення безпеки нашого Веб-сайту та послуг, резервного зберігання даних в наших базах і спілкування з Вами. Мета такої обробки – належне управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.2. Ми можемо обробляти інформацію, яку Ви публікуєте на нашому Веб-сайті або через наші послуги. Дані публікації можуть бути оброблені з метою дозволу публікацій або управління нашим Веб-сайтом і послугами. Мета такої обробки – належне управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.3. Ми можемо обробляти інформацію з Вашого запиту про товари і/або послуги. Дані запиту можуть бути оброблені з метою пропозиції, маркетингу та продажу відповідних товарів і/або послуг Вам та для обробки Ваших окремих запитів. Мета такої обробки – належне управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.4. Ми можемо обробляти інформацію, пов’язану із взаємовідносинами з клієнтами, зокрема контактну інформацію клієнта. Дані про взаємини клієнта можуть включати ім’я, місце роботи, назву посади або ролі, контактну інформацію, інформацію, що була отримана в комунікації між нами. Дані про взаємини клієнта можуть оброблятися з метою управління нашими взаєминами із клієнтами, комунікації з клієнтами, ведення записів про таку комунікацію, допомоги при виборі товарів і надання Вам рекомендацій, рекламування наших товарів і послуг клієнтам. Метою такої обробки є належне управління взаєминами з клієнтом.

2.5. Ми можемо обробляти надану Вами інформацію з метою підписання Вас на наші електронні розсилки та/або інформаційні листи. Дані про повідомлення можуть оброблятися з метою відправки Вам відповідних повідомлень та/або інформаційних листів, інформації про нашу продукцію, послуги і рекламних матеріалів. Мета такої обробки – належне управління нашим Веб-сайтом і бізнесом.

2.6. На додаток до цілей, для яких ми можемо обробляти Ваші персональні дані, викладених у цьому розділі, ми також можемо обробляти Ваші персональні дані, якщо така обробка необхідна для виконання юридичних зобов’язань, відповідно до яких ми зобов’язані це зробити для захисту Ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів інших фізичних осіб.

3. Надання Ваших персональних даних іншим особам

3.1. Ми не передаємо в оренду, не продаємо або іншим чином не розголошуємо персональну інформацію, яку ми збираємо, за винятком описаних нижче випадків. Ми можемо поділитися Вашими персональними даними для здійснення дій, описаних у даному розділі.

3.2. Ми можемо розголосити Ваші персональні дані будь-якому учаснику нашої групи компаній (тобто дочірнім підприємствам, кінцевій холдинговій компанії та всім її дочірнім підприємствам), якщо це обґрунтовано необхідно для цілей та за правових підстав, передбачених цією політикою.

3.3. Ми можемо розголосити Ваші персональні дані нашим постачальникам послуг, що надають послуги від нашого імені, по нашим розпорядженням, страховикам або професійним консультантам, якщо це обґрунтовано необхідно для отримання відповідної страховки, управління ризиками, отримання професійної консультації і надання послуг.

Ми можемо поділитися Вашими персональними даними з нашими постачальниками послуг, які беруть участь в наших бізнес-процесах.

Приклад використання персональних даних нашими постачальниками послуг:

 • ми передаємо Вашу персональну інформацію постачальникам послуг, що допомагають нам у діяльності, пов’язаної з маркетингом та аналізом даних, щоб повідомляти Вас і надавати рекомендації про нашу продукцію, в тому числі про розпродажі, спеціальні пропозиції, нові характеристики Веб-сайту, направляти Вам повідомлення рекламного характеру.

Нашими постачальниками маркетингових послуг і даних є “Google Analytics”, “Google Ads”, “Facebook Ads”, “Contact Form 7”, “AddThis”, “Microsoft Dynamics 365 Marketing”, “Sales Force” та інші. Політика конфіденційності наших постачальників послуг доступна на їхніх Веб-сайтах. Ми не аналізуємо діяльність таких постачальників послуг, страховиків і професійних консультантів перед використанням або розголошенням персональної інформації, крім випадків, коли це необхідно для надання послуг від нашого імені або виконання вимог закону, однак у будь-якому разі ми не несемо жодної відповідальності за дії (діяльність)/бездіяльність таких постачальників послуг.

3.4. На додаток окремим випадкам розголошення, викладеним в цьому розділі, ми також можемо розголошувати Ваші персональні дані, якщо таке розголошення інформації необхідне для виконання юридичних зобов’язань, відповідно до яких ми зобов’язані це зробити для захисту Ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів інших фізичних осіб. Ми також можемо розголошувати ваші персональні дані, якщо таке розголошення необхідне для встановлення, реалізації або захисту законних вимог у судовому провадженні або в адміністративному порядку, або в порядку досудового вирішення спору.

4. Передача Ваших персональних даних за кордон

4.1. У даному розділі ми надаємо інформацію про випадки, в яких персональні дані можуть передаватися за межі України.

4.2. Ми можемо передавати Ваші персональні дані нашим контрагентам за межами України (іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними) для надання послуг від нашого імені та/або виконання вимог законодавства. Передача іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними, буде захищена належними засобами захисту та здійснюватиметься лише за умови забезпечення відповідною державою належного захисту персональних даних у випадках, встановлених законодавством України або міжнародними договорами України.

4.3. Хостинг нашого Веб-сайту знаходиться в центрах даних м. Київ, Україна (хостинговий сервіс: HOSTiQ). У разі передачі даних на хостинг іноземним суб’єктам відносин, пов’язаних із персональними даними, такі дані будуть захищені належними засобами захисту, та лише за умови забезпечення відповідною державою належного захисту персональних даних у випадках, встановлених законодавством України або міжнародними договорами України.

4.4. Якщо Ви заходите на даний Веб-сайт в країні, відмінній від країни перебування нашого сервера, комунікація між нами може передбачати передачу інформації за межі міжнародних державних кордонів. Відвідуючи наш Веб-сайт або іншим чином вступаючи з нами в електронну комунікацію, Ви погоджуєтеся на таку передачу. Навіть якщо у Вашій юрисдикції відсутні такі ж законодавчі норми про конфіденційність, як в юрисдикції місцезнаходження сервера, ми будемо вважати Вашу інформацію такою, що підлягає захисту, цією політикою конфіденційності.

5. Повідомлення і розсилки

Заповнивши реєстраційну форму на сайті та проставивши під час складання реєстраційної форми графічного символа у полі, де пропонується надати згоду на розсилку інформаційних та маркетингових повідомлень, які містять інформацію щодо товарів та/або послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг, з посиланнями на умови такої згоди (далі – Повідомлення), ви надали згоду на використання ваших контактних даних (адреса електронної пошти, номер телефону, інші мережеві ідентифікатори абонента) для надіслання Вам Повідомлень (підписуєтесь на розсилку) від нас, а також наших партнерів, зокрема ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України», ПП «Інфузія» (далі – Згода).

У разі внесення подальших змін до Політики, ми повідомимо Вас про такі зміни листом на електронну пошту, адреса якої зазначена Вами при реєстрації.

Інформаційні та рекламні розсилки здійснюються на підставі Вашої згоди (підписки на розсилки), оформленої Вами через Сайт, шляхом реєстрації на онлайн-захід, або при замовленні товарів та/або послуг через Сайт, заповнення окремої форми підписки на розсилки, чи форми зворотного зв’язку.

Ми можемо направляти Вам інформаційні та рекламні розсилки, які містять інформацію щодо товарів та/або послуг, маркетингові, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг.

Ми здійснюємо інформаційні, рекламні, маркетингові розсилки у вигляді електронних листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень.

Ви можете у будь-який час безкоштовно, у простій та зрозумілій формі відмовитися від отримання інформаційних та рекламних Повідомлень (відписатися від розсилок), та відкликати свою Згоду на отримання Повідомлень (розсилку).

Порядок відписки від розсилки:

 • Електронні листи. Для відмови від отримання Повідомлень(відписки від розсилки), що надсилаються на адресу вашої електронної пошти, перейдіть за гіперпосиланням «відписатись від розсилки», яке знаходиться в кінці кожного електронного листа.
 • Viber-розсилки. Для відмови від отримання Повідомлень(відписки від розсилки), що надсилаються через застосунок Viber на Вашому смартфоні, Вам необхідно у самому застосунку Viber обрати контакт, з якого Ви отримуєте Повідомлення від нас, натиснути «Детально», та зняти галочку «Отримувати повідомлення».
 • SMS-розсилка. Щоб відписатися від розсилки SMS-повідомлень, напишіть, будь ласка, у довільній формі звернення щодо відписки від SMS-розсилки на поштову скриньку uf@uf.ua. У своєму листі обов’язково зазначте Ваш контактний номер телефону, який Ви хочете відписати від розсилки.

6. Збереження та видалення персональних даних

6.1. У даному розділі описана політика і процедура зберігання даних, що забезпечує дотримання нами юридичних зобов’язань щодо збереження і видалення персональних даних.

6.2. Ми можемо зберігати Вашу персональну інформацію лише протягом строку, протягом якого у нас є законний інтерес для цього. Після того, як необхідність у відповідних даних відпала, ми видаляємо інформацію, яка може будь-яким чином ідентифікувати Вашу особу, однак можемо зберігати анонімізовані (знеособлені) дані, наприклад, для аналітичних чи дослідницьких цілей, зокрема, нами може здійснюватися передача такої інформації тертім особам, однак лише за умови видалення будь-яких персональних даних про Вас.

6.3. Ваші персональні дані зберігаються протягом мінімального періоду – 1 робочий день після надання Вашої згоди з даною Політикою конфіденційності, а також протягом максимального періоду – 3 робочих дня після повідомлення про скасування підписки або запиту про видалення даних.

6.4. Незважаючи на викладені вище положення даного розділу 6, ми зберігаємо Ваші персональні дані, якщо таке збереження інформації необхідне для виконання юридичних зобов’язань, відповідно до яких ми зобов’язані це зробити для захисту Ваших життєво важливих інтересів, або життєво важливих інтересів інших фізичних осіб.

7. Зміни та доповнення

7.1. Ми можемо періодично оновлювати дану Політику, публікуючи нову версію на нашому Веб-сайті.

7.2. Ми можемо в будь-який момент змінити або доповнити дану Політику на наш розсуд. Такі зміни вступають в силу відразу ж після опублікування повідомлення про зміну або доповнення на даному сайті. Ми також можемо повідомляти Вас про зміну Політики через електронну пошту або інші засоби електронної комунікації. Продовжуючи використовувати Веб-сайт, Ви підтверджуєте згоду з умовами Політики з відповідними змінами та доповненнями.

8. Ваші права та обов’язки

8.1. У даному розділі ми дамо коротку довідку про Ваші права за законодавством про захист даних. Деякі права є комплексними і не всі подробиці включені в нашу довідку. Таким чином, Вам слід ознайомитися з відповідними законами і настановами регуляторних органів, щоб отримати повне роз’яснення таких прав.

8.2. Ви маєте право на виправлення будь-яких неправильних персональних даних про Вас і, з урахуванням цілей обробки, на доповнення неповних персональних даних про Вас.

8.3. У деяких випадках Ви маєте право видалити Ваші персональні дані без зайвого зволікання. До таких випадків відносяться:

 • персональні дані, які вже не потрібні для тих цілей, для яких вони збиралися або оброблялися іншим чином;
 • скасування Вами згоди на обробку даних, обробка яких вимагає Вашої згоди;
 • якщо Ви проти обробки даних відповідно до норм законодавства про захист даних;
 • незаконна обробка персональних даних.

При цьому існують винятки з права на видалення даних. Загальне виключення передбачає необхідність обробки для реалізації свободи висловлювання та права на інформацію; дотримання передбаченого законом зобов’язання; пред’явлення, реалізації або захисту законних претензій.

8.4. У деяких випадках Ви маєте право обмежити обробку Ваших персональних даних. До таких випадків відносяться:

 • заперечення Вами точності персональних даних;
 • обробка була здійснена незаконним шляхом, однак Ви проти видалення даних;
 • нам вже не потрібні персональні дані для цілей, в яких вони оброблялися, але Вам знадобилися персональні дані для пред’явлення, реалізації або захисту законних претензій;
 • Ви проти обробки, до перевірки такого протесту.

Якщо обробка була обмежена на цій підставі, ми можемо продовжувати зберігати Ваші персональні дані. При цьому ми однаково будемо здійснювати її обробку іншим шляхом:

 • за Вашою згодою, для пред’явлення, реалізації або захисту законних претензій;
 • для захисту прав інших фізичних або юридичних осіб;
 • з інших причин, пов’язаних з важливими суспільними інтересами.

8.5. Щоб допомогти нам захистити Вашу приватність:

 • завершіть сеанс на Веб-сайті після завершення роботи з ним;
 • надайте нам правдиву, точну і повну інформацію;
 • не використовуйте Веб-сайт, якщо Ви молодше 18 років;
 • не надавайте нам інформацію про будь-кого іншого, якщо у вас немає на це дозволу.

8.6. Якщо Ви хочете дізнатися більше про те, яку саме інформацію про Вас ми зберігаємо, включаючи зміни або запити на видалення, Ви маєте право подати Запит суб’єкта персональних даних. Ви можете подати запит на електронну адресу uf@uf.ua. Просимо звернути Вашу увагу на те, що ми повинні будемо виключити деяку інформацію як частину Вашого запиту, наприклад, для захисту приватності інших осіб, або якщо у нас є законні чи інші причини виключати таку інформацію.

8.7. Будь ласка, зверніть увагу, що видалення Вашої персональної інформації обмежить нашу можливість зв’язатися з Вами для надання пропозицій, що, в свою чергу, обмежить Вашу можливість скористатися такими пропозиціями.

9. Файли Cookie

9.1. Сookie – це файли, що містять ідентифікатор (набір букв і цифр), відправлений інтернет-сервером інтернет-браузеру, і який зберігається в браузері. Потім ідентифікатор прямує назад на сервер кожен раз, коли браузер запитує сторінку на сервері.

9.2. Cookie – файли можуть бути “постійними” або “сесійними”. Постійні cookie зберігаються в браузері та діють до дати закінчення терміну дії, якщо не будуть видалені до настання такої дати; сесійні cookie припиняють дію після завершення сесії користувачем, після закриття браузера.

10. Сookie, які ми використовуємо

10.1. Ми використовуємо cookie в наступних цілях:

 • аутентифікація – ми використовуємо cookie для Вашої ідентифікації під час відвідування Вами Веб-сайту та навігації по ньому;
 • статус – ми використовуємо cookie, щоб допомогти визначити, чи ввійшли Ви на наш Веб-сайт під своїм логіном;
 • персоналізація – ми використовуємо cookie, щоб зберігати інформацію про Ваші уподобання і персоналізувати Веб-сайт під ваші потреби;
 • безпека – ми використовуємо cookie як елемент захисту облікового запису користувача, в тому числі для запобігання несанкціонованого використання даних входу і захисту нашого Веб-сайту, та послуг в цілому;
 • реклама – ми використовуємо cookie, щоб показувати рекламу, яка може бути Вам цікава;
 • аналіз – ми використовуємо cookie, щоб проаналізувати ефективність нашого Веб-сайту та послуг;
 • згода – ми використовуємо cookie, щоб зберігати Ваші уподобання щодо використання cookie для більш великих цілей.

11. Сookie, використовувані нашими постачальниками послуг

11.1. Наші постачальники послуг використовують cookie і вони можуть зберігатися на вашому комп’ютері під час відвідування Веб-сайту.

11.2. Для аналізу використання нашого Веб-сайту ми використовуємо Google Analytics. Google Analytics збирає інформацію про використання нашого Веб-сайту за допомогою cookie. Зібрана інформація, що стосується нашого Веб-сайту, використовується для створення звітів про використання нашого Вебсайту. Політика конфіденційності Google доступна за цим посиланням.

11.3. Сookies від Analytics допомагає нам зрозуміти скільки відвідувачів заходить на наш Веб-сайт, скільки разів вони його відвідали і скільки разів передивлялися певні сторінки на нашому сайті. Незважаючи на те, що cookiе аналітики дозволяють нам збирати певну інформацію про Вашу веб історію або про те, скільки разів Ви заходили на сайт, ми не можемо використовувати це щоб дізнатися Ваші дані, наприклад, ім’я чи адресу.

12. Управління файлами Cookie

12.1. Якщо Ви не хочете приймати cookies від нашого Веб-сайту, Ви можете змінити налаштування Вашого браузера і cookie більше не будуть прийматися. Якщо Ви приймете таке рішення, будь ласка, зверніть увагу, що Веб-сайт не зможе функціонувати як раніше.

12.2. Усі популярні браузери (Google Chrome, Safari,Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Samsung Internet, Opera) дозволяють змінювати налаштування cookie таким чином, щоб не включати їх ні на яких відвідуваних Вами сайтах. Ви можете знайти інформацію про відключення cookie в основних браузерах в розділі “Як управляти файлами cookie”, зокрема на Веб-сайті Офісу Уповноваженого з питань інформації Великої Британії.

13. Як з нами зв’язатися

З питань обробки персональних даних, будь ласка, звертайтеся:
Тел.: +38 (044) 246-83-83
E-mail: uf@uf.ua
Будемо раді Вас вітати! Ми дуже цінуємо Вашу думку, коментарі або пропозиції – вони допомагають нам покращувати якість нашої роботи.
Ця Політика в редакції станом на 12.09.2022.

Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!