Що таке Брізер Тріт?

Це розчин, який полегшує дихання шляхом розрідженя та поліпшення виведення секрету слизової оболонки верхніх дихальних шляхів

Для кого Брізер Тріт?

для хворих з гострими респіраторними вірусними інфекціями, грипом, ларингітом, трахеїтом, бронхітом, бронхіолітом, муковісцидозом, бронхоектатичною хворобою і хронічними обструктивними захворюваннями легень
при гострих і хронічних захворюваннях носоглотки, носової порожнини і пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей
при цілорічному та сезонному алергічному риніті для зменшення набряку слизової оболонки, розрідження секрету та полегшення дихання

Схема застосування Брізер Тріт

За допомогою Брізер Айрокс
Дітям
1-4 мл
2 рази на добу
Дорослим
4 мл
2 рази на добу
До зникнення всіх симптомів

Дозволений

Вагітним
не чинить системної дії
Малюкам
можна з народження

Що може прийти на допомогу?

Відкрий для себе брізерування

Брізерування - це процедура лікування та піклування за верхніми дихальними шляхами. Брізерування здійснюється через акт дихання (від англ. Breath – вдих/видих), саме з цим пов’язана назва процесу “брізерування”. Система Брізер-готове рішення для брізерування

Відкрий для себе брізерування

Брізерування – це повністю безпечна процедура, яка може використовуватись у дорослих та дітей, в тому числі у дітей від народження та у вагітних.

Відкрий для себе брізерування

Під час процедури брізерування відбувається рівномірний розподіл лікарської речовини на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів.На відміну від спреїв та крапель, брізерування забезпечує тривалий вплив на слизову оболонку носа та тривалу дію на навколоносові пазухи. Таким чином площа взаємодії є значно більшою, що суттєво підвищує ефективність лікування хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів.

Система Брізер – це готове рішення для брізерування!

До системи Брізер входять два засоби для брізерування: Брізер Бар’єр і Брізер Тріт.

Брізер Айрокс

Технологічний девайс, який призначений для терапії при респіраторних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (алергічний риніт, риносинусит тощо) і є безпечним та зручним для дорослих та дітей. Він діє тільки у верхніх дихальних шляхах без впливу на весь організм
Детальніше

Брізер Бар’єр

Це розчин для зволоження та очищення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів від алергенів, пилу та мікроорганізмів
Детальніше

Інструкція Брізер Тріт

розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення Breather Treat (Брізер Тріт)

Опис

Breather Treat (Брізер Тріт) – розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення, який полегшує дихання шляхом розрідження та покращення виведення секрету слизової оболонки верхніх та нижніх дихальних шляхів у пацієнтів із запальними захворюваннями органів дихання за рахунок осмотичного ефекту.

Розчин стимулює захисні властивості слизових оболонок верхніх дихальних шляхів завдяки здатності активно розріджувати і виводити виділення, які утворюються під час інфекційних та алергічних захворювань.

Застосовується в комплексній терапії захворювань дихальних шляхів, в тому числі з використанням інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс).

Вміст пакування

По 4 ml (мл) у контейнерах полімерних, по 10 контейнерів у пачці з картону.

Склад

1 ml (мл) розчину містить: натрію хлорид – 30,0 mg (мг).

Показання до застосування

Показаний хворим з ГРВІ, грипом, ларингітами, трахеїтами, бронхітами, бронхіолітами, муковісцидозом, бронхоектатичною хворобою та хронічними обструктивними захворюваннями легень.

Також застосовується при гострих та хронічних захворюваннях носоглотки, носової порожнини та пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей, цілорічного та сезонного алергічного риніту для зменшення набряку слизової оболонки, розрідження секрету та полегшення дихання.

Протипоказання

Breather Treat (Брізер Тріт) протипоказаний при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів виробу.

Спосіб застосування та дози

Використання за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс)

Інгаляцію розчину можна проводити за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) з використанням спеціальної маски на обличчя, загубника або назальної канюлі.

При застосуванні дітям (від народження): використовувати від 1 до 4 ml (мл) розчину. Доза, тривалість та частота застосування визначається лікарем.

При застосуванні дорослим: використовувати по одному контейнеру 2 рази на день. За необхідності частота використання може бути збільшена до 4 разів на день.

  1.  Підготуйте до використання інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс).
  2.  Відкрийте пакет з фольги та відокремте однодозовий контейнер. Переконайтеся, що контейнер не пошкоджено.
  3.  Струсіть контейнер, який відокремили. Інші контейнери залиште у пакеті з фольги та помістіть їх у картонну коробку. Не виймайте контейнери з пакета, якщо в цьому немає потреби.
  4.  Тримаючи контейнер за верхній край, поверніть інший край, щоб відкрити контейнер.
  5.  Вставте контейнер в інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс) відкритим краєм вниз і легенько натисніть. Переконайтеся, що весь розчин перетік у резервуар приладу.
  6.  Закрийте резервуар системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) і використовуйте за призначенням.

Після використання промийте інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс), залишки розчину утилізуйте відповідно до місцевих вимог по утилізації медичних відходів.

Інтраназальне введення

Дорослим – по 3 краплі; дітям – по 1-2 краплі у кожен носовий хід 3-4 рази на добу.

Спосіб застосування для дорослих: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання розчину необхідно лягти або сісти та закинути голову назад, потім закапати розчин. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Спосіб застосування для дітей: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи дитини від секрету. Після очищення носа від секрету закапати розчин у кожен носовий хід. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова дитини має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування дитині бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого слід посадити дитину та допомогти їй звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Побічні реакції

В осіб з індивідуальною непереносимістю компонентів розчину можливі реакції підвищеної чутливості. В поодиноких випадках можуть виникати гіперемія слизової оболонки носа, запаморочення, кашель або бронхоспазм.

Заходи безпеки

Розчин призначений для застосування тільки шляхом інгаляційного або інтраназального введення. Використовуйте виріб відповідно до інструкції із застосування. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням, якщо у Вас є питання.

Використання дітьми повинно проходити під наглядом дорослих!

При виникненні будь-яких побічних ефектів, використання медичного виробу слід негайно припинити та звернутися до лікаря.

Не використовувати виріб, якщо контейнер був пошкоджений.

Не використовувати виріб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не змішувати з іншими розчинами або лікарськими засобами!

Не використовувати повторно. Виріб призначений для одноразового застосування.

Термін придатності

2 роки. Термін придатності діє при дотриманні умов зберігання в оригінальній упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від сонячних променів місці при температурі від +5 °С до +30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Назва та адреса виробника

ТОВ «Юрія-фарм», Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Амосова, 10.

Тел.: +38 (044) 275-92-42, +38 (044) 275-01-08.

E-mail: uf@uf.ua

Адреса виробництва: Україна, 18030, м. Черкаси, вул. Кобзарська, 108.

Дата створення: 12.11.2020 р. Версія: 01.

Залишити відгук про систему Брізер

    Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
    САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!