Що таке Брізер Бар’єр?

Це розчин для зволоження та очищення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів від алергенів, пилу та мікроорганізмів

Для кого Брізер Бар’єр?

для тих, хто страждає від сухасті носа. Брізер Бар’єр забезпечить гігієнічний догляд, зволоження й очищення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів у приміщеннях з сухим повітрям, що обумовлено роботою кондиціонерів (у тому числі автомобільних), обігрівачів, радіаторів центрального опалення, при перельотах
для тих, хто сраждає від алергічного риніту. Брізер Бар’єр забезпечить очищення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів від алергенів у період цвітіння рослин, пилу, наявного в умовах забрудненого повітря
для тих, хто має захворювання слизової оболонки носа та придаткових пазух, які супроводжуються сухістю слизової оболонки або утворенням слизу (атрофічний, алергічний, інфекційний, медикаментозний риніт)
для тих, хто використовує судинозвужувальні засоби та страждає від їх наслідків
для пацієнтів після операційних втручань у порожнині носа та носових пазухах

Схема застосування Брізер Бар’єр

За допомогою Брізер Айрокс
Дітям
1-4 мл
2 рази на добу
Дорослим
4 мл
2 рази на добу
Настільки довго, наскільки це потрібно

Дозволений

Вагітним
не чинить системної дії
Малюкам
можна з народження

Що може прийти на допомогу?

Відкрий для себе брізерування

Брізерування - це процедура лікування та піклування за верхніми дихальними шляхами. Брізерування здійснюється через акт дихання (від англ. Breath – вдих/видих), саме з цим пов’язана назва процесу “брізерування”. Система Брізер-готове рішення для брізерування

Відкрий для себе брізерування

Брізерування – це повністю безпечна процедура, яка може використовуватись у дорослих та дітей, в тому числі у дітей від народження та у вагітних.

Відкрий для себе брізерування

Під час процедури брізерування відбувається рівномірний розподіл лікарської речовини на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів. На відміну від спреїв та крапель, брізерування забезпечує тривалий вплив на слизову оболонку носа та тривалу дію на навколоносові пазухи. Таким чином площа взаємодії є значно більшою, що суттєво підвищує ефективність лікування хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів.

Система Брізер – це готове рішення для брізерування!

До системи Брізер входять два засоби для брізерування: Брізер Бар’єр і Брізер Тріт.

Брізер Айрокс

Технологічний девайс, який призначений для терапії при респіраторних захворюваннях верхніх дихальних шляхів (алергічний риніт, риносинусит тощо) і є безпечним та зручним для дорослих та дітей. Він діє тільки у верхніх дихальних шляхах без впливу на весь організм
Детальніше

Брізер Тріт

Це розчин, який полегшує дихання шляхом розрідження та поліпшення виведення секрету слизової оболонки верхніх дихальних шляхів
Детальніше

Інструкція Брізер Бар’єр

розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення Breather Barrier (Брізер Бар’єр)

Опис

Breather Barrier (Брізер Бар’єр) – розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення. Це природний, ізотонічний сольовий розчин в концентрації, яка адаптована для сумісності з рідинами організму людини.

Застосовується для зволоження та очищення верхніх дихальних шляхів від алергенів, мікроорганізмів і пилу, в тому числі для використання в інгаляційній системі Breather AirOx (Брізер АйрОкс).

Вміст пакування

По 4 ml (мл) у контейнерах полімерних, по 10 контейнерів у пачці з картону.

Склад

1 ml (мл) розчину містить: натрію хлорид – 9,0 mg (мг).

Показання до застосування

Дозволяється застосовувати немовлятам, дітям та дорослим.

Для гігієнічного догляду, зволоження та очищення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів в приміщеннях з сухим повітрям, зумовленим роботою кондиціонерів (в тому числі автомобільних), обігрівачів, радіаторів центрального опалення, під час повітряних перельотів, від алергенів в період цвітіння рослин, пилу, наявному в умовах забрудненого повітря. Для використання у хворих з захворюваннями слизової оболонки носа та придаткових пазух, що супроводжуються сухістю слизової оболонки або утворенням слизу (атрофічний, алергічний, інфекційний, медикаментозний риніти).

Як допоміжний засіб при застосуванні локальних судинозвужувальних засобів.

Після операційних втручань у порожнині носа та носових пазухах.

Також можна використовувати для розведення інгаляційних лікарських засобів згідно з інструкцією виробника.

Протипоказання

Breather Barrier (Брізер Бар’єр) протипоказаний при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів виробу.

Спосіб застосування та дози

Використання за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс)

Інгаляцію розчину Breather Barrier (Брізер Бар’єр) проводити за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) з використанням спеціальної маски на обличчя, загубника або назальної канюлі.

  1. Підготуйте до використання інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс).
  2. Відкрийте пакет з фольги та відокремте однодозовий контейнер. Переконайтеся, що контейнер не пошкоджено.
  3. Струсіть контейнер, який відокремили. Інші контейнери залиште у пакеті з фольги та помістіть їх у картонну коробку. Не виймайте контейнери з пакета, якщо в цьому немає потреби.
  4. Тримаючи контейнер за верхній край, поверніть інший край, щоб відкрити контейнер.
  5. Вставте контейнер в інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс) відкритим краєм вниз і легенько натисніть. Переконайтеся, що весь розчин перетік у резервуар приладу.
  6.  Закрийте резервуар системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) і використовуйте за призначенням.

Після використання промийте інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс), залишки розчину утилізуйте відповідно до місцевих вимог по утилізації медичних відходів.

Інтраназальне введення

Дорослим – по 2 краплі; дітям віком від 1 року – по 1-2 краплі; дітям до 1 року – по 1 краплі у кожен носовий хід 3-4 рази на добу з терапевтичною метою, з гігієнічною метою – 1-4 рази на добу.

Застосовувати до 4 тижнів.

Спосіб застосування для дорослих: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання розчину необхідно лягти або сісти та закинути голову назад, потім закапати розчин. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Спосіб застосування для дітей: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи дитини від секрету. Після очищення носа від секрету закапати розчин у кожен носовий хід. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова дитини має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування дитині бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого слід посадити дитину та допомогти їй звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Для розведення інгаляційних лікарських засобів використовують 2-4 ml (мл) розчину. Використовувати для розведення лише тих лікарських засобів, в інструкції до яких вказано можливість розведення фізіологічним розчином 0,9 % натрію хлориду.

Побічні реакції

В осіб з індивідуальною непереносимістю компонентів медичного виробу можливі реакції підвищеної чутливості.

Заходи безпеки

Розчин призначений для використання тільки шляхом інгаляційного або інтраназального введення. Використовуйте виріб відповідно до інструкції із застосування. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням, якщо у Вас є питання.

Дітям застосовувати під наглядом дорослих.

При виникненні будь-яких побічних ефектів, використання медичного виробу слід негайно припинити та звернутися до лікаря.

Не використовувати виріб, якщо контейнер був пошкоджений.

Не використовувати виріб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не використовувати повторно. Виріб призначений для одноразового застосування.

Термін придатності

2 роки. Термін придатності діє при дотриманні умов зберігання в оригінальній упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в захищеному від сонячних променів місці при температурі від +5 °С до +30 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Назва та адреса виробника

ТОВ «Юрія-фарм», Україна, 03038, м. Київ, вул. М. Амосова, 10.

Тел.: +38 (044) 275-92-42, +38 (044) 275-01-08.

E-mail: uf@uf.ua

Адреса виробництва: Україна, 18030, м. Черкаси, вул. Кобзарська, 108.

Дата створення: 12.11.2020 р. Версія: 01.

Залишити відгук про систему Брізер

    Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
    САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!