Що таке Брізер Айрокс?

Це інноваційний та сучасний девайс для доставки ліків у верхні дихальні шляхи з метою лікування та піклування

Брізер Айрокс – це пристрій, що:

Діє прицільно

створює аерозольні частинки 5 мкм (мікрон), які вкривають слизову оболонку тільки верхніх дихальних шляхів

Має необхідний набір комплектуючих

загубник, інгаляційна маска для дорослих, інгаляційна маска для дітей

Не має вікових обмежень

може використовуватися навіть у малюків

Швидкий

розпилює 1 мл за 1 хв

Зручний

може працювати будь-де, будь-коли у будь-якому положенні, навіть лежачи. Більше не потрібно сидіти вдома, шукати розетку та знаходитися в одному положенні

Автономний

працює від USB-кабелю або батарейок

Компактний

вага всього 90 г – зручно поміщається в будь-яку сумку

Брізер Айрокс

Це інноваційний та компактний девайс високої ефективності. При процедурі брізерування не відбувається нагрівання лікарської речовини і, як наслідок, її руйнування за рахунок безпосереднього впливу ультразвуку (фізичного впливу). Він працює за допомогою спеціальної вібруючої сітки з мікроотворами (мембрани), таким чином не змінює молекулярну структуру засобу для брізерування. Брізер Айрокс генерує аерозоль з частками розміром 5 мкм. Саме такий розмір часток буде осідати у верхніх дихальних шляхах.
З цим компактним приладом Вам не потрібно думати про місце для його зберігання, а вага в 90 г дозволяє навіть маленькій дитині тримати його в руці без зусиль. Слід також зазначити максимальну зручність використання: Брізер Айрокс працює і від батарейок, і від мережевого адаптера.
Практично безшумна робота Брізера Айрокс і можливість нахилу девайса на будь-який кут дозволяють проводити брізерування маленьким і навіть сплячим дітям у будь-який час і в будь-якому місці. Навіть немовля буде дихати лікувальним аерозолем і спати спокійно.
З Брізер Айрокс Ви не прив'язані до місця інгаляції та можете проводити лікування в дорозі, брати його у відпустку і відрядження. А найважливіше, що завдяки унікальній технології Ви завжди будете впевнені, що структура лікарського препарату не порушена і будь-який член родини отримує високоефективне і якісне лікування.

Як виглядає Брізер Айрокс?

Брізер Айрокс зроблений з якісних матеріалів, має стильний зовнішній вигляд. Вільно вміщається в долоні. Резервуар для лікарських засобів щільно закривається, тим самим рідина захищена від проливання
Резервуар для лікарських препаратів щільно закривається на засувку, має гумову прокладку. Вона є додатковим захистом від проливання рідини. Процедуру брізерування можна проводити під будь-яким кутом, хоч лежачи, ліки не пролиються. При необхідності, верхню частину з контейнером можна зняти, натиснувши на кнопку Push.
Пристрій володіє двома режимами роботи, здатністю розпилення у горизонтальному положенні та функцією безшумної роботи, що дозволяє проводити брізерування максимально комфортно. Перший режим роботи автоматичний, при установці якого інгаляція проводиться з моменту включення до повної витрати препарату, другий режим роботи – ручний і проводиться затисненням кнопки включення.

Що може прийти на допомогу?

Відкрий для себе брізерування

Брізерування - це процедура лікування та піклування за верхніми дихальними шляхами.Брізерування здійснюється через акт дихання (від англ. Breath – вдих/видих), саме з цим пов’язана назва процесу “брізерування”.Система Брізер-готове рішення для брізерування

Відкрий для себе брізерування

Брізерування – це повністю безпечна процедура, яка може використовуватись у дорослих та дітей, в тому числі у дітей від народження та у вагітних.

Відкрий для себе брізерування

Під час процедури брізерування відбувається рівномірний розподіл лікарської речовини на слизові оболонки верхніх дихальних шляхів. На відміну від спреїв та крапель, брізерування забезпечує тривалий вплив на слизову оболонку носа та тривалу дію на навколоносові пазухи. Таким чином площа взаємодії є значно більшою, що суттєво підвищує ефективність лікування хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів.

Система Брізер – це готове рішення для брізерування!

До системи Брізер входять два засоби для брізерування: Брізер Бар’єр і Брізер Тріт.

Брізер Бар’єр

Це розчин для зволоження та очищення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів від алергенів, пилу та мікроорганізмів
Детальніше

Брізер Тріт

Це розчин який полегшує дихання шляхом розрідження та поліпшення виведення секрету слизової оболонки верхніх дихальних шляхів
Детальніше

Інструкція для Брізер Айрокс

Дякуємо,
що обрали Брізер АйрОкс
Щоб безпечно і правильно користуватися пристроєм, перед початком експлуатації обов’язково прочитайте цю інструкцію.
Інструкція
Для того щоб відкрити інструкцію, перейдіть за посиланням

Залишити відгук про систему Брізер

    Закриваючи дане вікно, Ви погоджуєтесь, що ознайомилися з нижче наведеною інформацією.
    САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я!